Paylaşım Türk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Arda transferinde ciddiyim"

"Arda transferinde ciddiyim" Empty "Arda transferinde ciddiyim"

Mesaj  sabri Perş. Haz. 25, 2009 6:08 pm

Doğan Yayın Holding Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ'ın evinde gerçekleşen ve Fanatik Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Necil Ülgen'in de yer aldığı yemek davetine, Aziz Yıldırım'ın Adnan Polat'a yaptığı şok teklif damga vurmuştu.

"Arda için 15 milyon Euro peşin veririm. Para da pazartesi günü hesabınıza yatar" diyen Yıldırım'a Polat, "Siz galiba benim Galatasaray'daki görevime devam etmemi istemiyorsunuz" şeklinde yanıt vermişti. Arda'nın ağzından dün, "Fener'e kesinlikle gitmem" açıklamaları internet sitelerine düşerken, Galatasaray'ın resmi sitesi bunu yalanladı, "Arda bu konu hakkında kimseyle görüşmemiştir" ifadesi kullanıldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise Arda için ısrarcı olduğunu bir kez daha söyledi. Yıldırım, "Orada şaka yapmadım. Niyetim ciddi. Arda şu anda Fenerbahçe'ye gelmek istemiyor olabilir ama ben onunla sadece 10 dakika baş başa kalmak istiyorum. Konuşalım, eğer yine gelmek istemezse Galatasaray'daki futbol hayatına devam eder. Artık büyük kulüpler arasında futbolcu transferi olmalı. Bunlar Türk futboluna renk katar, heyecan getirir" dedi.

Adnan Polat'ın Yıldırım'a yanıtı yine gecikmedi. Kanal D'nin canlı yayınına katılan Polat net konuştu: Başkana teklifi için teşekkür ederim. Arda bizim takımın ruhu. Galatasaray ruhunu satmaz.
sabri
sabri
Aktif Üye
Aktif Üye

- Similar topics